Контент

Як правильно заморозити малину

Порцій: скільки до морозилки влізе:)  
Калорійність: ккал  
Час приготування: 30 хвилин

Опис

Хіба ж це треба вміти - заморожувати ягоди? - здивуєтесь Ви. Що тут складного: запхнути їх до морозилки, та й по тому! Я теж так раніше думала. Помила малину, склала до коробочки, а потім, збираючись взимку прикрасити пиріг, відколупувала від суцільної малинової грудки якісь крихти замість цілих ягідок. Ну от і що це таке? - спитала я себе, дивлячись на це неподобство. Звісно, можна просто зварити малинове варення, але ж як здорово взимку мати свіжі літні ягоди - і до випічки, і для прикрашання, і так поласувати!

як заморозити малину

А потім мені поталанило знайти в інтернеті той самий секрет, завдяки якому заморожені ягідки виходять гарні та акуратні, окремо одна від одної! Ділюся з Вами, щоб і Ви теж знали, як правильно заморозити малину. Втім, так само можна заморожувати й інші ягоди: чорницю, смородину, полуниці.

малина фото

Інгредієнти:

  • Малина.

Інструкція:

Для заморожування найкраще підходять стиглі, але не надто м’які ягоди - вони збережуть форму та будуть виглядати, наче щойно з гілочки. Чудова прикраса для зимових тортів та десертів. Втім, для компоту можна заморозити і пом’яту малину, просто склавши її до пакету шаром 2-3 см. А ось якщо Ви хочете красиві ягідки, тоді робимо іншим чином. Фішка в тому, що ягідки заморожуються окремо одна від одної, в один шар, а потім вже складаються докупи, щоб зберегти місце у морозильній камері.

Малину мити не обов’язково, особливо якщо вона домашня, з вашого саду. Якщо ж з ринку і таки хочете помити - обережено, у дуршлазі, сполосніть, а потім розсипте по рушнику для обсушування, бо вода при заморожуванні перетвориться на лід, а цього нам не треба.

Чисті та обсушені ягоди викладаємо в один шар на чисту тарілку чи дошку - щось просторе за площею, але таке, щоб влізло до морозилки. Розташовуємо ягідки так, щоб вони не торкались одна до одної. Та ставимо до морозилки на 20-30 хвилин.

викладаємо ягоди в один шар

Ось малина вже заморозилася.Теперь можна обережно зняти ягідки з тарілки (якщо вони примерзли до поверхні, просто почекайте з півхвилини - малина трохи відтане та легко відокремиться), - та скласти ягоди разом до тари. Зручно використовувати коробочки з-під десертів.

як правильно заморозити ягоди

Тепер взимку Ви зможете дивувати домашніх та гостей гарними ягодами малини - наче влітку!

Рекомендуємо прочитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *