Контент

Про сайт

Добридень, шановні читачі!

Рада вітати Вас на моєму авторському сайті Рецепти Українською! 🙂

Мабуть, Вам цікаво дізнатися, як виник цей проект? Із задоволенням розповім.

Мене звати Юльєтта, я українка, родом з Києва:)

Мені подобається все гарне та смачненьке! Обожнюю котенят, пташок, гарні книги, музику, квіти та пиріжки. Захоплююся кулінарією та фотографуванням.

А ще дуже люблю писати вірші, оповідання та казки.
Із поєдання цих захоплень виникла моя улюблена справа - робити фоторецепти різноманітних страв та ділитися ними на сайтах.

Рецепти Українських страв - четвертий і наймолодший з моїх кулінарних проектів. Він з'явився, бо виникло велике бажання створити сайт рецептів українською мовою. Адже рецептів в інтернеті чимало, але саме українських ресурсів не дуже багато. Частенько деякі сайти просто передруковують статті з інших, скориставшись машинним перекладом, через що виникають кумедні нісенітниці, на кшталт "стрілянина з цибулини"... А взагалі-то, це не тільки смішно, але й прикро, що деякі з українців не вміють спілкуватися рідною мовою. Тому нумо разом вчитися гарно писати й розмовляти чистою, гарною і мелодійною українською мовою! Гайда разом готувати смачні українські страви та ділитися рецептами!

Цей сайтик ще зовсім новенький, та кожного дня стає кращим, бо я регулярно додаю нові смачні рецепти страв української та європейської кухні. Окрім наших рідних рецептів, мене цікавить італійська, іспанська, австрійська та англійська кухня. Звісно, це потребує багато часу, але, коли займаєшся улюбленою справою, то праця на радість! Тому із задоволенням ділитимуся з Вами перевіреними рецептами.

На цьому сайті будуть публікуватися дійсно кращі з найкращих рецепти - ті, що я залюбки готую знов і знов протягом багатьох років; тільки ті страви, що були схвалені та із задоволенням скуштовані нашою родиною.

Я буду розповідати Вам рецепти усього найсмачнішого, що я назбирала майже за сім років. А Ви заглядайте, читайте, обирайте страви собі до вподоби, пишіть коментарі, надсилайте світлини страв, що Ви приготували власноруч.

Із задоволенням опублікую також Ваші авторські рецепти українською мовою, якщо бажаєте поділитися! Коли Ви також полюбляєте готувати щось гарне та смачне, сфотографуйте процес, опишіть його та надсилайте рецепти мені на пошту - SonoUkraina@i.ua. Бажано, щоб у рецепті було 5-10 покрокових світлин гарної якості та 2000 чи більше символів унікального тексту - такого, що раніше не публікувався в інтернеті.

Давайте разом творити кулінарну магію на радість усім довкола!

Завжди рада Вам!

Із повагою, Юльєтта:)

Підвал

Лічильник відвідувачів