Печений перець із часниковою підливкою
Опис
Обожнюю цю страву, незважаючи на її простоту, чи не більше, ніж фарширований перець!
Запечені перці із апетитною часниковою підливкою - чудовий рецепт із болгарського перцю, которий ражду спробувати усім поціновувачам овочевих страв. А також раджу спробувати ефектну та смачну закуску - перець, фарширований плавленими сирками. Дуже гарно виглядає на святковому столі!
Солодкий перець, запечений в духовці чи на вогнищі, відмінно смакує як окрема страва із хлібом, або як доповнення до м’яса чи гарніру з картоплі. А ще з печеного перцю можна готувати надзвичайно смачну страву болгарскьої кухні - чушки бюрек, тобто перець із бринзою, панірований у суахриках чи борошні та обсмажений в яйці.
Інгредієнти:
- 6-7 шт. болгарського перцю;
- 2 чайні ложки олії;
- ¼ чайної ложки солі;
- Дрібка меленого чорного перцю;
- 1 столова ложка оцту 9%;
- 1 столова ложка кип’яченої води;
- 3-4 зубка часнику;
- Зелень петрушки.
Інструкція:
Що мені подобається у цьому рецепті - перці не треба чистити від сердецвини із насінням, достатньо просто помити. Викладаємо миті та обсушені перці на лист, трохи змащений олією, та ставимо до розігрітої духовки.
Запікаємо десь півгодини при 180С, коли пройде половина часу, акуратно перевертаємо перці на другий бік.
Або можна запекти на вугіллі від вогнища, загорнувши перці у фольгу, так теж дуже смачно. Перці готові, коли стануть м’якими. Темні плями на овочах - нормальне явище, вони не підгоріли, а просто підсмажилися. Хай охолонуть, а ми тим часоми готуємо підливку.
Змішуємо воду, оцет, сіль та перець, додаємо подрібнений часник, перемішуємо, вливаємо олію. Ще раз перемішайте, і підливка готова. Можна обережно очищувати перці від тонкої шкірки, вмочати у підливку та смакувати!
Або просто у тарілці полити перці підливою та посипати подрібненою зеленню свіжою петрушки.