Контент

Заморожена овочева суміш вдома

Порцій: скільки до морозилки влізе)  
Калорійність: ккал  
Час приготування: 10 хвилин

Опис

Взимку я частенько купувала заморожену овочеву суміш - хочеться ж чогось літнього, вітамінного, овочів якихось яскравих, а до літніх кабачків, перців та горошків ще було так далеко! Морква, та буряк, та капуста - ще добре до борщу та вінегрету, але ж хочеться додавати до зимового меню ще й капустки цвітної, і червоно-жовтогарячого солодкого перцю, і зеленого горошку, щоб робити кольорові овочеві страви, як влітку! І організм підживиться вітамінами, і очам радісно на те барвисте розмаїття дивитися. Аж ось нарешті літечко, і тут я подумала: а можна ж зробити таку овочеву суміш, як у супермаркетах продають, вдома! І дуже просто!

заморожена овочева суміш

Справді, візьмемо свіжі овочі - ідеально, якщо зі свого городу, - наріжемо кубиками чи смужками, та до морозильної камери - головне це наявніть сучасного холодильника, що не треба розморожувати, та достатнього місця у ньому. І взимку чи ранньою весною, щоб зготувати овочеве рагу, чи суп, чи м’ясо із овочами, Вам не треба буде йти до крамниці. Домашнє овочеве асорті буде кориснішим та цікавішим, адже Ви можете самі підібрати його склад.

інгредієнти для овочевої суміші

Інгредієнти:

  • 1 молодий кабачок чи цукіні;
  • 1-2 моркви;
  • Пригорща зеленого горошку;
  • 1-2 солодкого болгарського перцю.
Втім, склад суміші може варіюватися - додавайте туди спаржеву квасолю, цвітну капусту чи броколі, молоду цукрову кукурудзу (так, просто сиру, не варену) - і у Вас будуть різні овочеві суміші для різних страв: мексиканська до рису, овочеа для французського супу, весняна для омлету, асорті для смаженої картоплі!..

Інструкція:

Миємо усі овочі. Очищуємо кабачок та моркву від шкурки, перець від хвостиків та сердевини, горошок вилущуємо зі стручків.

Великі овочі ріжемо: кабачок - кубиками, моркву - кружальцями, перець - смужками.

нарізаємо овочі

Усе перемішуємо та складаємо до пакету. Готово!

перемішуємо як приготувати овочеву суміш для рису

Кладемо до морозилки, і не треба стрибати у спеку довкола гарячої плити, закручуючи консервацію та салати.

Зелень краще заморожувати та потім додавати до страв окремо, бо вона готується дуже швидко та кладеться наприкінці приготування.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Рекомендуємо прочитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Додайте світлину страви, jpg

Підвал

Лічильник відвідувачів