Мариновані помідори черрі на зиму
Опис
Цього року в нас вродили помідори черрі! Волни мені дуже подобаються: маленькі, гарненькі, червоненькі, а як гарно прикрашати ними світлини у фоторецептах. Тому навесні, коли я шукала розсаду і побачила розсаду черрі, то була просто у захваті! Посадила 10 кущів черрі, і саме вони виявилися найбільш стійкими. Якщо звичайні червоні, рожеві і жовті помідори довелося досаджувати двічі, бо спочатку вони частово посохли, а потім померзли, - то черрі виросли усі. Всі 10 кущів добре вкорінилися та гарно виросли, рясно зацвіли і принесли багатий врожай чудовий мініатюрних помідорчиків! Найсмачніше їх їсти просто так, тільки-но з гілочки - зірвав, помив та з’їв! А ще в салаті, а ще робити брускетту з помідорами - італійський гарячий бутерброд на вогні. Та й після цього залишилось ще багато помідорів. І я вирішила спробувати закатати їх на зиму.
Як маринувати помідори черрі? Я зробила це так само, як і звичайні помідори. Це була експериментальна баночка. Що з цього вийшло і які вони на смак - розповім взимку, коли ми її відкриємо.
Банка теж з-під помідорів, тому на ній написано Ви бачите що:)
Кількість інгредієнтів наведена на 3 л. Раджу закатати помідорчики не у великій тарі, а у кілька маленьких слоїків: три шт. літрових чи 6 півлітрових. Так буде зручніше.
Інгредієнти:
- Помідори черрі - скільки вміститься до банки;
- Вода - також скільки вміститься разом із помідорами;
- Листя хрону - 2-3 шт.;
- Парасольки кропу - 2-3 шт.;
- Часник - 5-6 зубків;
- Оцет 9% яблучний чи столовий - 6 столових ложок;
- Сіль - 1,5 столової ложки;
- Цукор - 5 столових ложок.
Інструкція:
Помідори та листя старанно миємо. Очищуємо помідори від хвостиків, а часник - від лушпиння. На дно стерильного слоїку кладемо кілька гілочок кропу, лист хрону, нарізанний смужками, кілька зубків часнику.
Наповнюємо банку помідорами - не по вінця, а по плечики.
Зверху кладемо ще хрін, кріп та часник.
Заливаємо окропом, накриваємо кришкою та залишаємо на 20-30 хвилин - доки охолоне до теплого стану, так, щоб слоїк можна взяти до рук.
Накриваємо спеціальтною кришкою з отворами та зливаємо воду до каструльки. Кип’ятимо і знова заливаємо помідори на півгодини.
Знов зливаємо воду, додаємо сіль та цукор. Доводимо до кипіння, вливаємо оцет, зразу ж знімаємо з вогню, заливаємо помідори та закручуємо. Залишаємо до вистигання під ковдрою.
Добрий день.Сьогодні замаринував пару банок за Вашим ресептом. Але не знаю як довго треба чекати. Коли можна їсти.
А ви вже хочете їх їсти, не чекаючи зими? Тоді можна хоч зараз:)